Gayrimenkul & Ticaret Hizmetleri
Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık

Gayrimenkul değerleme ve danışmanlık, DEAK Mühendislik firmamız tarafından verilen bir hizmet olup, bireylerin gayrimenkul alım satım işlemlerinde bilinçli şekilde hareket etmesine yardımcı olmaktadır.

Yatırım amacıyla bir yapı inşa ettirecek olan ya da yatırımlarını gayrimenkul alım satımları ile gerçekleştirecek olan bireyler, herhangi bir işlem yapmadan önce profesyonel destek almalıdır. Zira gayrimenkul sektöründe alım satım yapmak isteyen bireylerin pek çok konuda bilgi sahibi olması ya da alanında uzman firmalara danışması gerekmektedir. Aksi halde yatırımlar istendiği gibi şekillenmeyebilir.

DEAK Mühendislik ekibimizdeki uzmanlar, gayrimenkul değerleme hizmeti sağlayarak satın alma işlemlerinde fiyatların belirlenmesi, finansal modellemelerin yapılması, fizibilite çalışmalarının tamamlanmasında rol oynamaktadır. Bu sayede de satın alma işleminde mülk değerinden çok daha yüksek ücretler çıkartılmamakta, yalnızca mülkün ederi kadar ücret ödenmesi sağlanmaktadır.

Gayrimenkul Danışmanlık Hizmeti

Gayrimenkul danışmanlık hizmetleri de oldukça kapsamlı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Bu bağlamda firmamız bünyesinde faaliyet gösteren uzmanlar, profesyonel analizler yapmakta alım öncesinde pek çok araştırma yürütmektedir. Bu sayede konuma göre emlak piyasası tespit edilmekte, mülkün durumuna göre benzer fiyatları incelemekte ve farklı analizler yaparak doğru fiyatlandırma sağlamaktadır.

Bu fiyatlandırma sayesinde de müşterilerimiz alım yaparken yüksek ücretlere bağlı olarak yaşayabilecekleri mağduriyetin önüne geçebilmektedir. Gayrimenkul değerleme ve danışmanlık faaliyetleri bireylerin hem alım hem de satım işlemlerinde kazançlı olmasını ve bilinçli bir şekilde hareket etmesini sağlamaktadır.

Firmamız tarafından verilen gayrimenkul danışmanlığı ve gayrimenkul değerleme hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve mülk alım satımı yaparken daha bilinçli hareket ederek mağduriyetlerin önüne geçmek istiyorsanız, web sitemiz üzerinde belirtilen iletişim yöntemlerini kullanabilir ve ekibimize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz sizlere alımını yapmayı planladığınız mülklerin detaylı analizini yaparak sizleri bilgilendirecektir.