İnşaat Hizmetleri
Kurum Tadilat İnşaat Yapım İşi

Kurum tadilat inşaat yapım işi, bir bina ya da işyerine sahip olan ancak sahip olduğu bu mülkte büyük tadilatlar yaptırmak isteyen kişiler tarafından en çok tercih edilen hizmetlerden bir tanesidir. Eğer sahip olduğunuz ev, işyeri ya da binayı kendiniz için en uygun ortama çevirmek istiyorsanız, yıkım ve yeniden inşa gibi maliyeti yüksek işlemler yerine tadilat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Böylelikle hayal ettiğiniz sonucu daha uygun fiyatlar karşılığında elde edebilirsiniz.

Kurum tadilat yapım işleri, tamamen müşterilerin istek ve ihtiyaçları baz alınarak yapılmakta ve yapım aşamasına geçilmeden proje detaylı şekilde çizilerek müşteriler ile paylaşılmaktadır. Böylelikle beklentileri tam anlamıyla karşılayan yapım işlerine imza atılabilmektedir.

Kurum Tadilat İnşaat Yapım İşi Süreci

Kurum tadilat hizmetlerinden faydalanmak isteyen bireyler, bu sürecin nasıl ilerlediğini merak etmekte ve bu bağlamda araştırmalar yapmaktadır. Kurum tadilat inşaat yapım işlemlerinde izlenen prosedür aşağıdaki listede belirtilmektedir.

  • İlk olarak müşteriler ile ön görüşme yapılmakta ve bu sayede istek ve ihtiyaçlar dinlenmektedir.
  • Daha sonra tadilata girecek olan yapı incelenmekte ve proje hazırlık sürecine başlanmaktadır.
  • Proje, tadilat ile istenen tüm unsurları içerecek şekilde hazırlanmakta ve çizim ile görsele dökülmektedir.
  • Müşterinin proje çizimine onay vermesi ile birlikte de projenin yapımına başlanmaktadır.
  • Yapım aşamasında müşteriler ile düzenli olarak iletişim kurularak bilgi verilmektedir.

Bu süreç sayesinde müşterilerimiz hayal ettiği tadilat işlemlerini kolayca yaptırabilmekte ve süreci yakından takip edebilmektedir. Eğer siz de sahip olduğunuz yapılarda yenilik istiyorsanız, DEAK Mühendislik ekibimizle iletişime geçebilir ve ön görüşmelerin ardından istediğiniz projenin hayata geçmesini sağlayabilirsiniz. Ekibimizde faaliyet gösteren mühendis ve mimarlar, profesyonel çalışma prensipleri ile belirtilen süre içerisinde projenizin tamamlanmasını sağlayacaktır.