İnşaat Hizmetleri
Su Deposu & Bağlantı Hatları Proje ve İmalatı

İnşaat projesini hayata geçirmek isteyenlerin dikkat etmesi gereken hususlardan bir tanesi de altyapıdır. Zira inşaat alanının altyapısının olmaması ya da altyapı eksikliklerinin olması, pek çok soruna sebebiyet vermektedir.

Tam da bu noktada devreye giren DEAK Mühendislik firmamız, bireylerin inşaat alanında gerekli altyapıların sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Altyapıya ek olarak kişisel istekler doğrultusunda eklenebilecek su deposu ve su deposunun ev hattına bağlanması da firmamızın hizmetleri arasında yerini almaktadır.

Eğer ev ya da işyerinize su deposu yaptırmak ve yaptırmış olduğunuz deponun evinizdeki su tesisatınıza bağlanmasını istiyorsanız, size ve ihtiyaçlarınıza en uygun projenin hazırlanması, su deposu imalatı yapılması ve tesisatın bağlanması için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede ev ya da işyerinizde olası bir su kesintisi durumunda depodaki suyun direkt olarak musluklara iletilmesi mümkün hale gelecektir.

Su Deposu ve Tesisat Bağlantısı Hizmeti

DEAK Mühendislik firmamız tarafından verilmekte olan sayısız hizmetten bir tanesi olan su deposu imalatı ve bağlantısı, günlük yaşamda oldukça can sıkıcı olan su kesintilerinde kişilerin su sorununu ortadan kaldırmaktadır. Bu hizmet, kişilerin istedikleri boyutlarda su deposunun projesinin hazırlanmasıyla başlamaktadır.

Küçük konutlarda daha küçük su depoları yeterli gelirken yurt, hastane, okul, apartman gibi yapılarda su depoları çok daha büyük dizayn edilmektedir. Dizaynın ardından yapının su tesisatı incelenerek gerekli düzenlemeler yapılmakta ve daha sonrasında su tesisatına bağlantılar eklenerek su kesintisinde depodaki suyun kullanılması sağlanmaktadır.

Eğer siz de su deposu imalatı ve bağlantı hatları hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, web sitemizde bulunan iletişim numaralarını kullanarak bizlere ulaşabilir ve hayal ettiğiniz projeye göre planlamanın ve se deposu imalatının yapılmasını sağlayabilirsiniz.